محل تبلیغات شما
چه دنیای عجیبیه عجب جایی گیر کردیم! 

دارم خودمو جر میدم فقط بهم قول کار میدن! یه عده میگن برو تهران! تهران چیه! یعنی همه ملت باید برن تهران؟! ایران یعنی تهران؟! 

در آمد من ماهی بین 100 تا 200 هزار تومنه! میدونی یعنی چی؟! یعنی زیر خطر فقر! یعنی من صفحه بعدم رد کردم! الان تقریبا یه جایی رو طرح پشت جلدم! می خندی نه؟! ولی این فقط مشکل من نیست. مشکل خیلیای دیگه اس. خیلیای دیگه مثل منن. حتی بعضیاشون بدتر هم هستن.

یه عده نشستن میگن جوونا همه سر کارن! آره سر کاریم! چون تو یه دور باطل گیر افتادیم. کو کار؟! تو کار بده من انجام میدم! اگه انجام ندادم تف کن تو صورتم. کل پولی که تو این دو سال درآوردم دو میلیونه! اون درآمدم خودم از طرح خودم درآوردم. با این دو میلیون چه کاری میتونم بکنم؟! 

ارشدمو گرفتم گفتم بیخیال ارشد! رفتم دنبال گاری! میفهمی یعنی چی؟! میبفهمی؟! 

آره. گاری رو قیمت زدم! گفتن 2 میلیون! 

گاهی اوقات آدم دلش میخواد خودکشی کنه. یه عده نفسشون از جای گرم بلند میشه.

اون آینده روشنی که درموردم ازش حرف میزدن این بود! آره! آینده روشن! 

بدبختی رو ببین. همینجوری واسه خودت حرف نزن. رفتم یه کلاس ثبت نام کنم گفتن خدا تومن هر جلسه اشه. 

اونی که هیچی نداره تو این مملکت باید بمیره. اونایی هم که دارن بیشتر از باباشون مایه میذارن. بعد دم از درآمد ماهانه 2-3 میلیااااااردی میزنن!!! میگن جوون 30 ساله خیلی راحت میتونه 2-3 میلیارد پول در بیاره! آخه احمق! آشغال! نگاه به خودت ننداز. دستت مدام تو جیب باباته میای واسه ما حرف میزنی. اگه واقعا 2-3 میلیارد در میاری چرا چار تا جوون رو سر کار نمیبری. اون پولو گذاشتی که آخرش لوله کنی بکنی تو . ؟! چرخ مملکت نمیچرخه. پول دست یه عده آشغال خر پوله. پولا رو هم تو چرخه اقتصادمون نمیندازن. چرا؟! چون یانک ماهی خدا تومن سود بهشون میرسونه. ولی تو کشورای دیگه برای اینکار باید پول خرج کنن. واسه اینه که اونا پولشونو تو بازار نگه میدارن نه تو بانک! اینه که اونا پیشرفت میکنن و ما پسرفت! 

و در آخر.

خنجر بزن ای دوست ولی زخم زبان نه!

والسلام!

از اعماق یک سیاهچاله

یک توصیه به بانوان مجرد!!!

مردی در جستجوی یک شغل!

تو ,یه ,یعنی ,رو ,عده ,سر ,یه عده ,2 3 ,که اونا ,اینه که ,3 میلیارد

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

علیرضا مقیمی dispkapasmoo فروش آنلاین میزوصندلی ناهارخوری کمجا restnisofju lara-croft-return سلام دومی هااااااا بروز مگ سینما178 ithlinibi icnoetrafmen